Pazar Kurmak İçin Gereken Şartlar

Bianko

Administrator
Yönetici
Merhaba Arkadaşlar,

'' Pazar kuramıyorum, ne yapmalıyım? '' tarzında sorularınız için bir rehber konu açmaya karar verdik.
Karakterinizin pazar kurabilmesi ve takas yapabilmesi(trade) için SMS doğrulaması yapmanız ya da Premium Üyeliği sahibi olmanız gerekmektedir. Bu SMS doğrulaması için karakterinizin 35. seviyeye gelmiş olması ve üzerinde 5 Npoints bulunması gerekmektedir.

SMS doğrulaması oyun içi alışverişten yararlanmanız ve hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız için tamamlamanız gereken bir işlemdir.

Not: Premium sahibi oyuncular SMS doğrulaması yapmadan pazar ve takas özelliğini kullanabilirler. Premium bittiğinde sistem otomatik olarak SMS doğrulaması isteyecek ve pazar kuramayacaksınız.1- Öncelikle nttgame.com/knight/tr adresi üzerinden portal giriş ekranını açıyoruz.2 - Giriş butonuna bastıktan sonra karşımıza ID & şifre ekranı çıkıyor ve giriş yapıyoruz.3 - Portala girişi tamamladıktan sonra hesabım kısmına giriyoruz.4 - Hesabım kısmından oyun hizmetleri bölümüne giriyoruz.5 - Oyun hizmetlerinde SMS doğrulama butonunu kullanarak işleme başlıyoruz.6 - Bu bölümde telefon numaranızı ilgili bölüme girdikten sonra doğrulama kodu yolla butonuna basıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz. Unutmayın ki bu aşamayı onaylarken 5 Npoints'e ihtiyacınız olacak.


Aynı adımları uygulamalı olarak video üzerinden de izleyebilirsiniz.